Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Rolety

Rolety zewnętrzne


To, co wyróżnia nasze rolety, to umiejętność godzenia wysokiej jakości i niskiej ceny, co jest rzadkim przypadkiem w wielu firmach jak również dbanie o naturalne środowisko poprzez zastosowanie pianki poliuretanowej wypełniającej profil aluminiowy, który nie zawiera szkodliwego freonu oraz stosowanie farb, które nie zawierają metali ciężkich takich jak kadm czy ołów. Jakość rolet jak również elementów do ich produkcji poparta jest uzyskanymi aprobatami technicznymi.
Klient ma do wyboru rolety o wysokości opancerza 39 i 45mm dostępne w kilku kolorach w standardzie. Można za dopłatą zastosować w systemie rygle automatyczne, które blokują pancerz po całkowitym jego opuszczeniu, zamek baskwilowy w listwie, napędy elektryczne itd. Dostępne w ofercie rolety to: rolety nadstawne, zewnętrzne i RKS.

Poprawiony (poniedziałek, 06 września 2010 07:16)

 

Rolety materiałowe


Wyróżniamy dwa rodzaje montażu rolet materiałowych:
montowane do ściany / sufitu
montowane do okna.

Rolety materiałowe montowane do okna mogą być w kasecie z prowadnicami, w samej kasecie bez prowadnic, lub bez kasety i bez prowadnic. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz kolorystyczny materiałów, jak również przeróżne materiały - podgumowane, satynowe, z nadrukami itd., które robione są we wszystkich wymiarach na zamówienie klienta.

 
Nasze realizacje
POL-MARK SYSTEM

Biuro:

TEL/FAX.: +48 32 257 1912

UL. KOCHANOWSKIEGO 4

Oddział:

TEL/FAX.: +48 32 202 2132

UL. ARMII KRAJOWEJ 23

KATOWICE

E-MAIL:

biuro@polmarksystem.pl

Increase your website traffic with Attracta.com