Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Okna

VELUX


VELUX to światowy lider w produkcji okien do poddaszy oraz dostosowanego do nich wyposażenia. System produktów VELUX pozwala dostarczać światło i powietrze w kontrolowany sposób. Troska o najdrobniejsze szczegóły sprawiły, że VELUX zyskał opinię lidera w jakości, opartej na ponad sześćdziesięcioletniej tradycji.

W ofercie firmy znajdziemy:
okna do poddaszy: obrotowe, obrotowo-klapowe, elementy doświetlające, balkon w dachu i okna Cabrio, wyłazy i okna specjalnego przeznaczenia, akcesoria do okien;
kolektory słoneczne: służą do podgrzewania wody użytkowej, wspierania ogrzewania lub podgrzewania basenów kąpielowych, pokrywa do 70% zapotrzebowania na ciepłą wodę - opłacalna inwestycja w kontekście globalnego wzrostu cen energii. Jest to wysokiej jakości, wytrzymały system wymagający minimum czynności serwisowych, który doskonale harmonizuje się z dachem;
akcesoria: rolety zacieniające, plisowane, standardowe, żaluzje, markizy, moskitiery, akcesoria do obsługi rolet.

Poprawiony (poniedziałek, 06 września 2010 07:12)

 

FAKRO


Firma FAKRO jest liderem w produkcji i sprzedaży okien dachowych w Polsce. Na rynku globalnym osiągnęła 17-sto procentowy udział. Jej celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, które spełnią oczekiwania klientów na całym świecie. Do produktów, które umożliwiają komfortowe zamieszkanie na poddaszu dostępnych w ofercie firmy należą: okna dachowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, takich jak:
okna obrotowe, okna uchylno-obrotowe, okna kolankowe, włazy dachowe, świetliki dachowe. Okna wytwarzane są z najlepszych surowców w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące trwałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Najwyższa jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oraz nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna dachowego FAKRO do każdego rodzaju pomieszczenia.
akcesoria do okien: żaluzje, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, układy zdalnego sterowania, siłowniki, systemy oddymiania,
schody składane strychowe

Poprawiony (poniedziałek, 06 września 2010 07:13)

 

Okna SCHÜCOŻaden inny element elewacji nie przyciąga uwagi tak mocno jak okno. Od 1951r. czyli od ponad 59 lat nazwa Schüco jest synonimem precyzji oraz sprawdzonej i najwyższej jakości. Firma aktywnie działa w ponad 70 krajach na całym świecie. Jest liderem w Europie i najatrakcyjniejszą marką w swojej branży, o czym świadczy jej udział w realizacji wielu wybitnych obiektów na całym świecie.

 

Efektywny system izolacji termicznej (k=1,0) i akustycznej sprawia, że kosztowne straty ciepła i męczące hałasy dobiegające z zewnątrz odchodzą w niepamięć. Okna Schüco są produktami łączącymi w sobie dużą różnorodność w doborze materiałów, estetykę oraz szerokie możliwości zastosowań. Możliwa jest również swoboda aranżacji wynikająca z szerokiej oferty listew przyszybowych, okuć, klamek oraz oklein drewnopodobnych. Firma Schüco oferuje swoim klientom również systemy zacieniające oraz zapewniające ochronę przeciwsłoneczną. Występują profile trzy-, pięcio-, siedmio- i ośmiokomorowe. Okna te posiadają wiele elementów standardowych, ale także wiele funkcji dodatkowych np.: hamulec, okucia, klamki, szyby antywłamaniowe, klamki z kluczem, nawietrzaki itp.

Okna Schüco mogą być wykonane z aluminium lub z tworzywa sztucznego. Tym samym możliwe jest dopasowanie odpowiedniego materiału do każdego rodzaju elewacji.

 
Nasze realizacje
POL-MARK SYSTEM

Biuro:

TEL/FAX.: +48 32 257 1912

UL. KOCHANOWSKIEGO 4

Oddział:

TEL/FAX.: +48 32 202 2132

UL. ARMII KRAJOWEJ 23

KATOWICE

E-MAIL:

biuro@polmarksystem.pl

Increase your website traffic with Attracta.com