Żaden inny element elewacji nie przyciąga uwagi tak mocno jak okno. Od 1951r. czyli od ponad 59 lat nazwa Schüco jest synonimem precyzji oraz sprawdzonej i najwyższej jakości. Firma aktywnie działa w ponad 70 krajach na całym świecie. Jest liderem w Europie i najatrakcyjniejszą marką w swojej branży, o czym świadczy jej udział w realizacji wielu wybitnych obiektów na całym świecie.

 

Efektywny system izolacji termicznej (k=1,0) i akustycznej sprawia, że kosztowne straty ciepła i męczące hałasy dobiegające z zewnątrz odchodzą w niepamięć. Okna Schüco są produktami łączącymi w sobie dużą różnorodność w doborze materiałów, estetykę oraz szerokie możliwości zastosowań. Możliwa jest również swoboda aranżacji wynikająca z szerokiej oferty listew przyszybowych, okuć, klamek oraz oklein drewnopodobnych. Firma Schüco oferuje swoim klientom również systemy zacieniające oraz zapewniające ochronę przeciwsłoneczną. Występują profile trzy-, pięcio-, siedmio- i ośmiokomorowe. Okna te posiadają wiele elementów standardowych, ale także wiele funkcji dodatkowych np.: hamulec, okucia, klamki, szyby antywłamaniowe, klamki z kluczem, nawietrzaki itp.

Okna Schüco mogą być wykonane z aluminium lub z tworzywa sztucznego. Tym samym możliwe jest dopasowanie odpowiedniego materiału do każdego rodzaju elewacji.