DIERRE


Produkowane przez włoską firmę od 1975 roku drzwi antywłamaniowe DIERRE charakteryzuje nowoczesna technologia i nowatorskie rozwiązania stosowane wyłącznie przez Dierre. Ich zabezpieczenia to przede wszystkim ochrona przed włamaniami. Struktura DIERRE różni się od innych drzwi antywłamaniowych takimi rozwiązaniami techniczno - konstrukcyjnymi jak:
wieloryglowy zamek główny wyposażony w bloczek MIA - patent DIERRE (pozwala na wymianę klucza bez konieczności zmiany zamka),
rygiel ARTIGLIO - patent DIERRE (blokuje drzwi w ościeżnicy, wykonując obrót o 90 stopni uniemożliwia wyszarpanie rygla),
wielopłaszczowa regulacja zawiasów - patent DIERRE (pozwala na idealne dopasowanie skrzydła drzwi do ościeżnicy),
ruchomy profilowany próg z uszczelką automatycznie dopasowującą się do ukształtowania podłoża po zamknięciu drzwi, chroniąc przed przepływem powietrza oraz światła),
możliwość komponowania dowolnych zestawów okładzin (do wyboru kilkaset wzorów i rodzajów okładzin, możliwość ich wymiany w okresie eksploatacji).

Ponadto firma posiada w swojej ofercie także drzwi przeciwpożarowe i techniczne, które oprócz podstawowych funkcji posiadają również wysoki poziom estetyczny.

GERDA


Firma GERDA działa na rynku zabezpieczeń już od 1987 roku. Osiągnęła w tej dziedzinie pozycję lidera. Znane z wysokiej jakości drzwi, jak również zamki, kłódki, w tym antywłamaniowe to m.in. efekt wprowadzenia innowacyjnych, najnowocześniejszych technologii i rozwiązań organizacyjnych. Biorąc pod uwagę oczekiwania odbiorców GERDA przywiązuje dużą wagę do estetyki i wzornictwa swoich produktów starając się stale je udoskonalać tak, by zaspokoiły gusty i potrzeby klientów. Daje to swoje odbicie w szerokiej ofercie wzorów tłoczeń oraz kolorów. W przypadku niektórych modeli istnieje możliwość zmiany paneli dekoracyjnych w razie np. ich uszkodzenia.
Drzwi firmy GERDA to wielowarstwowa konstrukcja, która skutecznie chroni przed hałasem i utratą ciepła.
W dostępnej ofercie znajdują się drzwi atestowane - wzmocnione oraz drzwi antywłamaniowe klasy C. Warto tu podkreślić, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe - między innymi PZU, WARTA, TUiR udzielają od wielu lat najwyższych zniżek przy ubezpieczaniu obiektów wyposażonych w wyroby firmy.

MIKEA


Podstawą oferty firmy MIKEA są nowoczesne drzwi wejściowe zewnętrzne, odporne na warunki atmosferyczne. Najczęściej wykorzystywane są one w budownictwie jednorodzinnym, w budynkach wielorodzinnych a także obiektach użyteczności publicznej oraz budynkach biurowych. Można stosować je również jako drzwi wejściowe wewnętrzne. Wszystkie drzwi są metalowe, wypełnione pianką PCV, co zapewnia trwałość oraz bardzo niskie przewodnictwo cieplne.

DELTA


Delta oferuje swoim klientom bardzo szeroką ofertę drzwi stalowych od najprostszych modeli przez drzwi wzmocnione, o podwyższonej odporności na włamanie, aż po drzwi antywłamaniowe klasy C, które występują w wersji gładkiej lub tłoczonej w kilku kolorach. Ich cechą wspólną jest funkcjonalność, estetyka i korzystna cena w stosunku do konkurencyjnych produktów o podobnym przeznaczeniu.
W celu poprawienia przenikalności cieplnej oraz akustyki drzwi niektóre modele maja możliwość zastosowania paneli ozdobnych jednostronnie lub dwustronnie, jako wyposażenie dodatkowe. Firma DELTA w standardzie proponuje drzwi stalowe gdzie skrzydło, ościeżnica oraz profile panela są wykonane z drewnopodobnej blachy laminowanej. Sam panel natomiast jest wykończony naturalnym fornirem dębowym, co zwiększa znacznie walory estetyczne drzwi.