DRZWI DO KANCELARII TAJNEJ


Drzwi antywłamaniowe klasy C produkowane są zgodnie z normą PN-90/B-92270 i zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 09.02.1999 w sprawie organizacji Kancelarii Tajnych jako drzwi do Pomieszczeń Specjalnych. Obustronnie pokryte blachą grubości 2mm (na indywidualne zamówienie może być grubsza). Zabezpieczenia antywłamaniowe w postaci trzech stałych blokad przeciwwyważeniowych i trzech stalowych, spawanych, zawias trzpieniowych. Drzwi wyposażone są w dwa zamki, w tym jeden rozporowy klasy C i jeden szyfrowy klasy od A do C, zgodny z klasyfikacją NATO, zabezpieczony przed prześwietleniem radiologicznym i rozwierceniem. Dodatkowo drzwi do pomieszczeń specjalnych mogą być wyposażone w zamek dodatkowy, zworę elektromagnetyczną, rygiel elektromagnetyczny, elektrozaczep, kontaktron, czujnik zamknięcia rygla, kołki do plombowania, samozamykacz oraz system kontroli dostępu itd.

DRZWI DO MAGAZYNU BRONI


Drzwi do magazynów broni wykonywane zgodnie z Normą PN-90/B-92270 i Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Dziennik Ustaw Nr 113 Poz,. 730, są to drzwi stalowe klasy C, pokryte obustronnie blachą stalową grubości 2mm. Posiadają trzy blokady przeciwwyważeniowe od strony zawiasowej, oraz zamek rozporowy trzypunktowy atestowany, kłódkę zasuwową ZP 11 atestowaną, uniemożliwiającą sabotaż. Blokada wyposażona jest w rygiel, który po otwarciu drzwi blokuje się w specjalnym uchwycie, z którego można go odblokować, używając tylko oryginalnego klucza, co zapobiega zatrzaśnięciu obsługującego w magazynie przez osoby niepowołane. Zarówno drzwi jak i wyposażenie - posiadają Certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej klasy C. Drzwi mogą być wyposażone dodatkowo w kołki do plombowania a także w inne akcesoria. Wykończenia i kolorystyka zgodne z ofertą drzwi klasy C. Drzwi do magazynów broni wykonywane są w dowolnych wymiarach i mogą służyć wyłącznie jako otwierane na zewnątrz, jedno i dwuskrzydłowe.

DRZWI DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO


Wykonane z blachy nierdzewnej matowej, szlifowanej albo mazerowanej, lub blachy stalowej powlekanej farbą poliestrową. Ościeżnica wykonana z blachy nierdzewnej lub blachy stalowej powlekanej farbą poliestrową, wypełnione pianką poliestrową, okucia stanowi zamek z wkładką patentową. Grubość skrzydeł w zależności od modelu to 40, 60, 80, 120mm. Wyróżniamy tu drzwi takie jak: drzwi rozwieralne lekkie jedno- lub dwuskrzydłowe, drzwi rozwieralne do chłodni i mroźni jedno- i dwuskrzydłowe, drzwi przesuwne lekkie o wadze do 120kg oraz drzwi przesuwne ciężkie o wadze do 200kg.
Oferowane drzwi wyróżnia przede wszystkim doskonała jakość i precyzja wykonania, trwałość, wysokie walory estetyczne oraz funkcjonalność. Dzięki stosowaniu metody wtryskiwania pianki poliuretanowej pod wysokim ciśnieniem drzwi te wyróżnia doskonała izolacja termiczna.

KOMORY CHŁODNICZE


Modułowy system komór chłodniczych znajduje swoje zastosowanie w ubojniach i magazynach mięsnych, zakładach żywności przetworzonej, producentów przetworów mlecznych, przetwórniach owoców, warzyw, owoców morza, piekarniach, supermarketach restauracjach itd. Oparty jest na płytach warstwowych z rdzeniem z pianki poliuretanowej połączonych ze sobą. Zamknięte komory stanowią rozwieralne, przesuwne lub wahadłowe drzwi chłodnicze wykonane z blachy stalowej lub nierdzewnej. Spełniają one światowe standardy techniczne.