Wszystkie moduły fotowoltaiczne Schüco podlegają najściślejszej kontroli jakościowej i obciążeniowej. Spełniają one normę IEC 61215 (IEC 61646 dla cienkich modułów) jak również II klasę ochronną. Testy wykonywane w centrum technologii Schüco zaliczane są do najostrzejszych w branży.

Paleta produktów obejmuje trzy różne typu modułów fotowoltaicznych:

 

 

Moduły fotowoltaiczne Standard

Moduły Schüco Standard można obdarzyć pełnym zaufaniem – zarówno w zakresie jakości, jak i mocy. Dzięki własnemu działowi badań i rozwoju, dysponując rozbudowanym działem kontroli jakości oferujemy naszym partnerom ten poziom bezpieczeństwa, którego oni oczekują.

Inżynierowie z Schüco prowadzą na całym świecie badania i rozwijają produkty - zawsze w poszukiwaniu nowych technologii i ulepszeń. Jako lider innowacyjności Schüco wprowadziła nowości takie jak Backside Contact albo panele cienkościenne.
Zalety modułów Schüco Standard na jeden rzut oka:
Najwyższa jakość przy atrakcyjnych cenach
Wąski zakres tolerancji mocy (+ 5%/- 0%)
Niepowtarzalna szerokość oferty
Bezpieczeństwo i pewność dostaw

 

Moduły fotowoltaiczne linii Premium

Moduły Schüco Premium zapewniają maksymalną powierzchnię do 2,69 m<sup>2</sup>i są dopasowane do pozostałych elementów linii Premium. Oznacza to, że można bez problemu montować je na jeden z sześciu sposobów (na dachu, na dachu płaskich, w dachu, w całym dachu, w zadaszeniu i w fasadzie) i łączyć je innymi urządzeniami linii premium: kolektorów solarotermii, kolektorów ciepłego powietrza i okien dachowych. Ze względu na dużą powierzchnię uzyskuje się nie tylko elegancką optykę ale również wspaniałe wartości mocy do 350 Wp na moduł. System Premium nadaje się w szczególności dobrze do wymagających koncepcji projektowych, jak np. domy o zerowej lub dodatniej energii.
Moduły Schüco Premium wykazują się dużą tolerancję mocy - każdy moduł wypełnia albo przekracza wartości mocy podawane przy standardowych warunkach testowych.  Ramy modułów są anodowane (srebrne lub brązowe), opcjonalnie mogą być lakierowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

 

Moduły fotowoltaiczne ProSol

Moduły fotowoltaiczne Schüco ProSol, w odróżnieniu od standardowych modułów, są produkowane ściśle według zaleceń architektów. Zakres indywidualnych możliwości  projektownia obejmuje kształt, wzornictwo, kolor i strukturę optyczną modułu. Mogą one zostać przy tym tak zintegrowane w istniejącą powłokę budynku, że przejmą wszystkie zadania funkcjonalne tych elementów, w które są wkomponowane. Ujednolicone elementy montażowe i mocowania oferują najwyższe bezpieczeństwo wykonania i maksymalną jakość.
Możliwe obszary zastosowań:
Dachy przeszklone
Ogrody zimowe
Zadaszenia
Fasady

żródło:http://www.schueco.com/web/pl/partner/produkty/solar-systeme/photovoltaik