Firma FAKRO jest liderem w produkcji i sprzedaży okien dachowych w Polsce. Na rynku globalnym osiągnęła 17-sto procentowy udział. Jej celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, które spełnią oczekiwania klientów na całym świecie. Do produktów, które umożliwiają komfortowe zamieszkanie na poddaszu dostępnych w ofercie firmy należą: okna dachowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, takich jak:
okna obrotowe, okna uchylno-obrotowe, okna kolankowe, włazy dachowe, świetliki dachowe. Okna wytwarzane są z najlepszych surowców w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące trwałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Najwyższa jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oraz nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna dachowego FAKRO do każdego rodzaju pomieszczenia.
akcesoria do okien: żaluzje, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, układy zdalnego sterowania, siłowniki, systemy oddymiania,
schody składane strychowe