Spis treści
Drzwi wewnątrzlokalowe
PORTA
INTERDOOR
POL-SKONE
CLASSEN
Wszystkie strony

{becssg}okna{/becssg}

SAPELI


Drzwi SAPELI to harmonia, wdzięk i gracja. Przeznaczone dla ludzi, którzy oczekują perfekcyjnego wykonania drzwi i jednocześnie niepowtarzalnego wyglądu, który tworzy wyjątkowo domową atmosferę, do której zawsze wracamy z przyjemnością.
W ofercie dostępne są drzwi rozwierane, składane, wahadłowe, szklane, bezfelcowe, przeciwpożarowe, odporne mechanicznie, o podwyższonej odporności oraz drzwi akustyczne i klimatyczne. Istnieje możliwość zamontowania również naświetli górnych i bocznych. Jeśli klient szuka czegoś oryginalnego SAPELI jest w stanie sprostać oczekiwaniom wykonując drzwi odpowiadające jego wyobraźni.
Jako jedna z nielicznych firm SAPELI wprowadziła ościeżnicę „OKZ" - regulowaną ościeżnicę opasającą istniejącą już ościeżnicę metalową, dzięki czemu możliwy jest montaż drzwi wewnętrznych bez demontażu starych ościeżnic co dla wielu klientów jest jedynym rozwiązaniem. Ościeżnica taka jest montowana w kilka minut bez brudu, kurzu i zmiany walorów estetycznych pomieszczenia.
Do wyboru klient ma bardzo dużą liczbę modeli oraz wzorów i kolorów drzwi, wykończonych naturalnymi fornirami, foliami bądź okładzinami CPL. Użycie najlepszych materiałów zapewnia ich wysoką jakość i pozwala uzyskać doskonały efekt.